Ital Rolet @Panairi i ndërtimtarrisë 2017, Shkup

Posted on Posted in Njoftime

Panairi ndërkombëtare i ndërrtimitarisë, një ngjarje e rëndësishme e specializuar e cila përfshin promovimin e plotë të prodhuesve të industrisë nga Maqedonia dhe jashtë vendit.

Panairi i ndërtimtarrise 2017 do të zhvillohet në Metropolis Arena në Shkup, Maqedoni.

Kohëzgjatja: 28.02.2017 – .4.03.2017

Biletat: Blehen në hyrje

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *